
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdj 38704454-01L+38704854-01R
44 185 ₴
- В наявності
- Код: 83394225
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна Idea KDJ Black 140x80 RADAWAY Предметом продажу є душова кабіна з розсувними дверима IDEA KDJ з прозорого скла з чорними профілями без піддону. Перший розмір, наведений над фотографією кабіни, стосується дверей (спереду), а другий розмір стосується фіксованої бічної стінки. Фотографія нижче показує ліву версію кабіни та не відображає її фактичних розмірів. УВАГА! Кабіна доступна в правій або лівій версії. Після покупки надайте інформацію щодо обраного варіанту кабіни. Кабіна має всі необхідні компоненти для встановлення як з порогом, так і без нього. Серія Idea Black пропонує вражаючі та витончені рішення для кожної ванної кімнати, які сподобаються людям, які люблять унікальні та авангардні рішення. Чорний колір чудово виглядає в інтер'єрах, особливо в стилі постіндустріал, модерн або лофт. Особливості кабін IDEA KDJ: Стандартна кабіна доступна з прозорим склом: Скло з покриттям Easy Clean — це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити. Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень. Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають. Рекомендовано кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. Технічне креслення: Деталі технічного креслення: 1. Показує детальні розміри дверей/лицьової частини душової кабіни 2. На ньому вказані детальні розміри бічної стінки душової кабіни. Методи складання кабіни: Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки. 1. На душовому піддоні - розміри A1 і A2 є зовнішніми розмірами душового піддону. 2. Без душового піддону, із збереженням зовнішніх розмірів кабіни - розміри X1 і X2 є розмірами до зовнішнього краю профілю. 3. Без душового піддону, зберігаючи розміри до лінії скла - розміри Y1 і Y2 є розмірами до лінії скла кабіни Незвичайні варіанти: 1. Visionsun 2. UltraClear 3. Сатин 4. Графіт 5. Градієнт 6. Коричневий 7. Дзеркало 8. Майстер-Софт 1. Заміна пломб на чорні. 2 Вішалка для рушників: Вішалка кріпиться до скла за спеціальною технікою на етапі виготовлення кабіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 185 ₴








