
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdj 38704354-01R+38704854-01L
43 361 ₴
- В наявності
- Код: 83394223
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Idea Black KDJ, кабіна з розсувними дверима Двері KDJ 130 см L/R, x 70 см (стіна S1) ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПІДДОНУ Цю кабіну можна встановити як на піддон, так і прямо на підлогу. Кабіна доступна в лівому або правому виконанні, будь ласка, вказуйте при замовленні Кабіна без душового піддону, відповідні душові піддони доступні на інших наших аукціонах колір скла: прозоре, колір профілю: ЧОРНИЙ, виробник; Radaway, Кабіни Idea - результат дизайнерського поєднання скла з витонченими хромованими деталями - вони ідеально впишуться в мінімалістичний інтер'єр, але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це каюти для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які створюють пропорційне ціле. Переваги кабіни Idea KDJ: ПОКРИТТЯ, ЩО ЛЕГКО ОЧИЩАЄТЬСЯ Захисне покриття, яке полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200.5 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 361 ₴

