
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdj 38704154-01L+38704854-01R
41 632 ₴
- В наявності
- Код: 83394201
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна Idea KDJ Black 110x70 RADAWAY УВАГА! Кабіна доступна в правому або лівому виконанні. Після покупки надайте інформацію щодо обраного варіанту салону. У кабіні є всі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Серія Idea Black пропонує вражаючі та витончені рішення для кожної ванної кімнати, які сподобаються людям, які люблять унікальні та авангардні рішення. Чорний колір чудово виглядає в інтер'єрах, особливо в стилі постіндустріал, модерн або лофт. Особливості кабін IDEA KDJ Стандартна кабіна виконана з прозорого скла Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні. Технічне креслення Деталі технічного креслення Способи складання кабіни Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки. Незвичайні варіанти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200.5 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 632 ₴

