
Стінки для душових кабін Radaway Fuenta New Kdj 38404001-01L+38404801-01
43 049 ₴
- В наявності
- Код: 83394156
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна з цільними дверима Fuenta New KDJ 100 (двері)x110x200 (ліва або права) від: Предметом продажу є душова кабіна з цільними дверима Fuenta New KDJ 100 (двері) х 110 х 200 в прозорому склі без піддону. Дверне полотно 100 см, стіна 110 см. На фото лівий варіант кабіни (кабіна доступна в правому і лівому варіантах). Після покупки вкажіть обраний варіант кабіни. Вироби серії Fuenta New можна встановлювати як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу. Двері та душові кабіни серії Fuenta New створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі покриті покриттям EasyClean, яке в поєднанні з петлями врівень зі склом допомагає підтримувати чистоту в салоні. Це робить використання простим і приємним. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня. Переваги Fuenta New: Кабіни Fuenta New стандартно доступні з прозорим склом: Технічне креслення: Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (можна придбати на інших наших аукціонах): -Опція Chrome+ – вертикальні профілі та кронштейн, виготовлені за технологією Chrome+, що відрізняються підвищеним глянцем - послуга на замовлення - гравірування на склі - вішалка для рушників - різні варіанти скла (схеми нижче) Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів. Ласкаво просимо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 049 ₴

