
Носик Deante Cascada хром 400 мм NAC_049K
5 230 ₴
- В наявності
- Код: 83393852
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лійка настінна - 400 мм Сучасну душову лійку розроблено з урахуванням високої якості, естетики та функціональності. Латунь - міцний матеріал, який забезпечує герметичність і тривалий термін служби. Все це ретельно оброблено в універсальному кольорі. Гладку поверхню без зайвих куточків і щілин дуже легко підтримувати в чистоті. Виріб кріпиться на стіну, що забезпечує широкі можливості розташування та додатковий простір. Розмір елемента 400 мм. УВАГА! Через економічну ситуацію заявлений час доставки може бути довшим, перевіряйте наявність перед покупкою! Завершення chrome Тип швидкості душ Матеріал латунь Тип носика константа Діапазон виливу для душу/ванни [мм] 387,5 Довжина носика [мм] 400 Вбудований монтаж Так Ми використовуємо перевірені рішення та новітні технології Фантастичний дизайн, дизайнерські та інноваційні рішення та висока якість продукції Deante асоціюються з нашою гарантією довгострокового використання. Обираючи нашу продукцію, ви привнесете у свою квартиру поєднання довговічності, якості, новітніх технологій та позачасової елегантності. Фотографії товарів наведено лише для ілюстрації! Не всі аксесуари, які видно на фотографіях, включені в пропозицію (пробки, батарейки тощо). Вміст набору описано в специфікації продукту з приміткою «включено».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Довжина | 400 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 400 мм |
| Мoдель | NAC_049K |
| Тип | Носик для змішувача |
| Тип підключення | 1/2 дюйма |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 230 ₴

