
Слив Laveo Slim 70 см COS270D лінійний нержавіючий сталь
7 010 ₴
- В наявності
- Код: 83178443
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний слив Laveo Slim 70 см модель COS270D з нержавіючої сталі 304, стійкий до корозії. Довжина 700 мм, ширина лотка 64 мм, висота 66 мм. Пропускна спроможність 24 л/хв забезпечує ефективний відвід води. Діаметр приєднання 40/50 мм спрощує монтаж. Стійкий до температур до 120°C. Мінімальна висота монтажу всього 52 мм. Комплектується повним решітком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laveo |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6.6 мм |
| Діаметр приєднання | 40/50 |
| Довжина: | 70 мм |
| Максимальна температура | 120 |
| Мінімальна висота монтажу | 52 |
| Мoдель | COS270D |
| Пропускна здатність | 24 |
| Тип | Слив лінійний |
| Тип решітки | Повний |
| Ширина | 6.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 010 ₴




