
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38714001-01
43 500 ₴
- В наявності
- Код: 82937210
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Аукціон стосується: Кабіни Idea - результат дизайнерського поєднання скла з витонченими хромованими деталями - вони ідеально впишуться в мінімалістичний інтер'єр, але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це кабіни для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які утворюють пропорційне ціле. ПОЛЬСЬКИЙ ПРОДУКТ Аукціон тільки на кабінку, без піддону. Функції серії IDEA ДОДАТКОВІ ПАРАМЕТРИ У моделі Idea ви в стандартній комплектації отримуєте всі комплектуючі для встановлення душових дверей як з порогом, так і без нього. Детальну інформацію можна знайти в інструкції зі складання. Вішалка на рейках – це практичне рішення, яке робить рушник завжди під рукою та полегшує його висушування після ванни. Кабіна IDEA PDD доступна тільки в прозорому склі Захист скла ** Засоби для догляду за склом доступні на наших аукціонах Технічні дані Розміри кабіни з аукціону: Монтаж Кабіну можна монтувати як безпосередньо на плитку, так і на душові піддони. Ми також пропонуємо сифони, які відповідають душовим піддонам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200.5 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 500 ₴

