
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kds Ii 10033090-01-01L+10040090-01-01
41 601 ₴
- В наявності
- Код: 82937190
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лівий варіант. Правильний варіант Особливості кабіни. Душові піддони, що відповідають цій моделі кабіни (доступні на інших наших аукціонах):
Додаткові платні опції:
1) кабіна будь-якого розміру зі скла:
прозорий,
коричневий,
графіт,
атлас,
дзеркало (дзеркало),
UltraClear - скло UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом з винятковою яскравістю та прозорістю. Нові види матеріалів, які використовуються при його виробництві, підвищують здатність пропускати світло і зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість і сині краї. Скло UltraClear є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів. 2) кабіна з гравіюванням на склі,
3) Подовжувальні профілі шириною 2 см. 3) кабінка з рушникосушки кріпиться до скла або до скла та стіни ванної кімнати:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 601 ₴

