
Стінки для душових кабін Radaway Idea PDD Black 80x90 чорний профіль
45 190 ₴
- В наявності
- Код: 82937071
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душових кабін Radaway Idea PDD Black є комплектуючими для сучасної душової кабіни. Модель Idea PDD без піддону, розміри 80x90 см, висота 200 см. Вхідні двері - розсувного типу. Скло прозоре. Форма кабіни півкруглої та чверть кола. Профіль фарбований в чорний колір. Кабіна спроектована для зручного входу та використання у ванній кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасна |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Idea PDD |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб встановлення | На піддон |
| Тип | Стінки для душових кабін |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Форма огорожі | Напівкругла |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 190 ₴

