
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38715254-01
46 070 ₴
- В наявності
- Код: 82937005
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Idea Black PDD 80(L)x100(R) x200,5 см у прозорому склі від Radaway Особливості серії Idea Black Скло та його захист Кабіна має захисне покриття EasyClean
Це невидимий неозброєним оком полімерний захисний шар, який наноситься в процесі обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Для чищення вам знадобиться лише м’яка тканина та вода, що заощадить ваш час і гроші. Однак якщо з’являється забруднення, яке важче видалити, його можна легко очистити очисником скла, який не пошкоджує покриття EasyClean. Технічні дані Додаткові параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 070 ₴

