
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38715954-01
47 369 ₴
- В наявності
- Код: 82936972
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Idea Black PDD 120(L)x90(R) x200,5 см у прозорому склі від Radaway Особливості серії Idea Black Скло та його захист Кабіна має захисне покриття EasyClean
Це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься в процесі обробки скла. Має гідрофобні властивості, тому краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Для чищення достатньо лише м’якої тканини та води, що економить ваш час та гроші. Однак якщо є плями, які важко видалити, їх можна легко очистити за допомогою засобу для чищення скла, який не пошкоджує покриття EasyClean. Технічні дані Додаткові параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200.5 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 369 ₴

