
Піддон для душової кабіни Radaway Teos C квадратний 100x100 см чорний
27 522 ₴
- В наявності
- Код: 82931470
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos C квадратної форми розміром 100x100 см з конгломерату мармуру в кольорі чорний камінь. Піддон має структурну, антиковзну поверхню STONE для безпеки використання та легко чистити завдяки антибактеріальній поверхні. Глибина піддону 15-20 мм, висота 30-40 мм. Тип монтажу: напольний, суцільний. Діаметр зливу 90 мм, розташування зливу бічне. Піддон допускає обрізку. Універсальна сторона. Комплект включає піддон і кришку зливу. Тип піддону класичний, сучасний стиль. Підходить для комплектування з високою кабіною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Литий мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | HTC100100-64 |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1000 мм |
| Кожух піддона | Немає |
| Мoдель | Teos C |
| Наявність сидіння | Немає |
| Оздоблення | Антибактеріальна поверхня |
| Перелив | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Положення зливу | Бічне |
| Пряме приклеювання плиткою | Немає |
| Решітка зливу | Немає |
| Вміст набору | Піддон, кришка зливу |
| Стилістика | Сучасна |
| Сторона піддона | Універсальна |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий, цілісний |
| Тип основи | Стать |
| Тип поверхні | Структурна |
| Тип піддона | Класичний |
| Ширина мертвого поля | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 522 ₴




