
Піддон для душової кабіни Radaway Teos C 80x80 см антрацитовий
22 635 ₴
- В наявності
- Код: 82931467
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos C модель HTC8080-64 виконаний з конгломерату мармуру (штучного мармуру) в антрацитовому кольорі. Квадратна форма розмірами 800х800 мм. Висота піддона 40 мм, глибина 20 мм. Має структуровану антиковзну поверхню STONE для безпеки користування. Поверхня має антибактеріальні властивості, що спрощує догляд та очищення. Бічне розташування зливу діаметром 90 мм. Монтаж - напольний, вирівняний або постійний. Можливе обрізання піддона. Комплект поставки включає сам піддон та кришку зливу. Без переливного пристрою. Підходить для комплектування з високими душовими кабінами. Універсальні бічні сторони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Антипроковзна поверхня | Да |
| Бічні сторони | Універсальні |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр водосливу | 90 |
| Довжина: | 800 мм |
| Кришка водосливу в комплекті | Да |
| Мoдель | HTC8080-64 |
| Переливний пристрій | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Розташування водосливу | Бічне |
| Серія | Teos C |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий, Блискучий |
| Тип поверхні | Структурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 635 ₴




