
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos C квадратний 90x90 см білий
20 973 ₴
- В наявності
- Код: 82931452
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos C призначений для комплектування з високою кабіною. Виконаний з конгломерату мармурового в квадратній формі розміром 90x90 см. Має сучасний мініміалістичний дизайн з білим глянцевим покриттям. Піддон оснащений структурною антиковзькою поверхнею STONE для безпеки використання та антибактеріальним покриттям для легкого доглядання. Універсальна бокова планка, бокове розташування зливу діаметром 90 мм. У комплект входить піддон, сифон і решітка зливу білого кольору. Можлива обрізання за розміром. Тип монтажу: стоячий, вирівняний. Загальна висота 30 мм, глибина 16-17 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Да |
| Антиковзна поверхня | Да |
| Асиметричний піддон | Немає |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 900 мм |
| Мoдель | Kyntos C |
| Переливний отвір | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Положення зливу | Бічне |
| Решітка зливу | Да |
| Сифон у комплекті | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Стоячий, врівень |
| Тип основи | Стать |
| Тип поверхні | Структурна |
| Колір решітки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 973 ₴




