
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01+38715501-01
44 548 ₴
- В наявності
- Код: 82871207
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна доступна в 2 варіантах розмір 120 см ліва сторона / розмір 80 см права сторона
Після покупки вкажіть обраний варіант. Вироби серії Idea можна монтувати як на душовий піддон, так і прямо на підлогу. Душові кабіни з серії Idea – результат дизайнерського поєднання скла з хромованими деталями – вони ідеально підійдуть як в мінімалістичному інтер’єрі, так і гармонійно доповнять класичний стиль. Це кабіни для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які утворюють пропорційне ціле. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт володіння ними супроводжував вас щодня. Переваги кают Idea Технічне креслення Додат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 548 ₴

