
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd 38713901-01 38715701-01
44 078 ₴
- В наявності
- Код: 82871206
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душових кабін Radaway Idea Pdd є сучасним рішенням для облаштування ванної кімнати. Конструкція відзначається гармонійним поєднанням прозорого скла з якісними хромованими деталями, які органічно впишуться в мінімалістичний та класичний інтер'єр. Геометричні форми створюють пропорційне ціле, яке доповнює ванне простір. Магнітна смужка зі скла забезпечує надійну герметичність, еластомерні прокладки стійкі до перепадів температури та вологості. Кабіна легко монтується як на піддон для душу, так і безпосередньо на підлогу. У комплектації передбачені всі необхідні елементи для встановлення з пороговою планкою або без неї. Двері легко знімаються та нахиляються для зручного очищення. Тонкий механізм ковзання забезпечує безшумну роботу двері з плавною регулюванням. Система кріплення до стіни оснащена профілями, які дозволяють вирівнювати нерівності поверхні. Захисне гідрофобне покриття полегшує догляд за склом - краплі води не залишають відкладень і легко стікають. Розміри кабіни адаптовані для встановлення на стандартні піддони для душу. Для монтажу безпосередньо на підлогу звертайте увагу на розміри по осях Y1 і Y2. Можливе виготовлення в інших колірних варіантах за індивідуальними вимогами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 078 ₴

