
Стінки душової кабіни Radaway Nes Kds II 90x100 см скло загартоване
42 149 ₴
- В наявності
- Код: 82871093
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект стінок для душової кабіни Radaway Nes Kds II складається з розпашних дверей та бічної перегородки. Двері виготовлені з 6 мм загартованого скла з елегантними хромованими деталями. Система кріплення передбачає профілі з радіусом вигину для 15 мм скла з підтримуючими кронштейнами. Петлі оснащені інноваційною системою позиціонування та механізмом, що запобігає пошкодженню ущільнювача. Покриття Easy Clean забезпечує захист від забруднень та спрощує догляд. Захист ShowerGuard® перешкоджає відкладанню вапняного нальоту й зберігає прозорість протягом тривалого часу. Магнітні ущільнювачі стійкі до температурних коливань та вологості. Тримач для рушника релінг підходить для встановлення як з піддоном, так і без нього. Можлива встановлення без порогового профілю. Доступні варіанти зі склом: прозоре, матове, димчасте, дзеркальне, з покриттям ShowerGuard® або UltraClear. Скло UltraClear забезпечує максимальну прозорість та вірне відтворення кольорів завдяки інноваційній технології виробництва. Поверхня скла закріплюється спеціальною технікою склеювання на етапі виготовлення. Доставка зі складу 5-10 днів. Усі необхідні компоненти включені в комплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 149 ₴

