
Стінки душової кабіни Radaway Nes KDJ B 80x75 см скляні
38 919 ₴
- В наявності
- Код: 82870990
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Nes KDJ B з розмірами ліві двері 80 см і бічна перегородка 75 см. Виготовлена з загартованого скла товщиною 6 мм з елегантною хромованою фурнітурою. Система кріплення передбачена для профілів товщиною 15 мм з надійними кронштейнами. Двері оснащені інноваційною системою позиціонування та важільним механізмом, який запобігає пошкодженню ущільнювачів і забезпечує плавне відкривання-закривання. Покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує догляд. Захист ShowerGuard запобігає утворенню вапняного нальоту і зберігає прозорість протягом років при мінімальному обслуговуванні. Зниження петлі створює єдину поверхню без виступів. Магнітна смуга забезпечує надійне фіксування дверей. Еластомерні ущільнювачі стійкі до температурних коливань і вологості. Можлива встановлення додаткового тримача для bifold дверей BF-001. Рейлінгова полиця підходить для встановлення з піддоном або без. Доступна опція встановлення без порога. Комплект включає всі необхідні компоненти для монтажу. Можлива комплектація під індивідуальні потреби. Доставка зі складу 5-10 днів. Доступні варіанти скла: прозоре, матове, березове, графітове, дзеркальне, ShowerGuard, UltraClear. UltraClear забезпечує максимальну прозорість з мінімальним зеленуватим відтінком, для точної передачі кольорів в інтер'єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 75 cm |
| Мoдель | Nes KDJ B |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 919 ₴

