
Стінки для душових кабін Sanplast Free Line KP4/FREE 600-260-0010-42-401
37 753 ₴
- В наявності
- Код: 8260004
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Напівкругла кутова кабіна Sanplast Free Line KP4/FREE-80 600-260-0010-42-401 Розміри Напівкругла кутова кабіна KP4/FREE з розпашними дверима, заповненими загартованим безпечним склом товщиною 6 мм. Двері відкриваються за допомогою елегантних петель у сучасному стилі, які монтуються зсередини та забезпечують легке відкривання та очищення. Герметичність забезпечується прозорими ущільнювачами на стінках і дверцятах, хромованою планкою, встановленою на піддоні, і зручним відкриванням дверцят користуються елегантними хромованими ручками, які дозволяють вирівняти вигин стіни. Висота 195 см забезпечує комфортне купання, особливо високим людям. Модифікація поверхні Glass Protect включена у вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 753 ₴

