
Піддон для душової кабіни Riho Basel 402 DC12 прямокутний 90x80 см
15 378 ₴
- В наявності
- Код: 17705380
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Riho Basel 402 DC12 виготовлений з акрилу. Має прямокутну форму розміром 90x80x4,5 см. Піддон оснащений регульованими ніжками для адаптації до нерівних підлог. Матеріал має хорошу теплоізоляцію, що підвищує комфорт використання та зменшує шум падаючої води. Акрил стійкий до ультрафіолетового випромінювання і не змінює колір під впливом сонячних променів, забезпечуючи тривалий естетичний вигляд. Система швидкого відведення води підвищує ефективність та зручність використання. Піддон має різні варіанти сифонів і зливу для адаптації до специфіки ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 900 мм |
| Звукоізоляція | Да |
| Мoдель | Basel 402 DC12 |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Регульовані ніжки | Да |
| Система швидкого відведення води | Да |
| Теплоізоляція | Да |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Стійкість до УФ | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 378 ₴


