
Піддон для душової кабіни Sanplast B-M/Space 70x130x1.5 см акрил білий
20 370 ₴
- В наявності
- Код: 17650980
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутний піддон для душової кабіни Sanplast B-M/Space модель 645-290-0160-01-000. Виготовлений з акрилу білого кольору. Розміри: ширина 70 см, довжина 130 см, висота 1.5 см. Товар доступний у різних варіантах розфарбування (можна замовити в одному з шести кольорів за додаткову оплату). Високі оцінки користувачів за функціональність, зовнішній вигляд та довговічність матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 130 мм |
| Мoдель | B-M/Space 645-290-0160-01-000 |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 370 ₴





