
Душова кабіна Ravak Brilliant BSDPS 120x90 кутова прямокутна
45 568 ₴
- В наявності
- Код: 17629930
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ravak Brilliant BSDPS 120/90 P - прямокутна кутова душова кабіна з фіксованою стінкою розміром 120x90 см, каталожний номер 0UPG7A00Z1. Кабіна поставляється в двох упаковках: перша містить двері з короткою нерухомою стінкою, незалежну фіксовану стінку та рейки; друга упаковка з петлями, бічними ручками, монтажним комплектом придбавається окремо. Профіль хромований, наповнення прозоре скло, правий варіант кабіни. Товщина скла: 8 мм нерухомі частини, 6 мм рухомі частини. Висота: 1950 мм, діапазон регулювання: 1183-1195 x 883-895 мм. Ширина входу: 627 мм, ширина фіксованої стіни: 513 мм. Конструкція з хромованого металу з петлями, ручками та кріпленнями. Петлі розташовані в одній площині з внутрішньою поверхнею скляної панелі, полегшуючи догляд за виробом. Механізм підйому гарантує автоматичне закривання дверей та їх підйом над пороговою планкою. Технологія AntiCalc створює на поверхні скла гідрофобне покриття, яке запобігає відкладенню бруду та води. Масивні скляні кріплення та кронштейни забезпечують максимальну стійкість. Бічні ущільнювальні смуги спрямовані в бік кріплень для високої герметичності. Двері, нижня планка капіляра та поріг висотою 18 мм запобігають розбризкуванню води. Прозора ущільнювальна стрічка герметизує з'єднання між дверима та нерухомою стіною. Поєднання масивної металевої фурнітури з якісним хромованим покриттям забезпечує надійність всіх елементів на період 30 років. Кабіна адаптується до деяких нерівностей будівництва завдяки регульованим отворам у склі до 1,5 см від основної точки кріплення. Виріб складається з двохсекційних душових дверей з однією нерухомою та однією рухомою частиною, що відкривається назовні, та одноелементною стінкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 568 ₴




