
Піддон для душової кабіни Deante Prisma KTJ_088B прямокутний 110x80 см
10 928 ₴
- В наявності
- Код: 171204802
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Deante Prisma KTJ_088B виготовлений з акрилу білого кольору. Розміри: 110x80 см, глибина 2,5 см. Прямокутна форма ідеально підходить для сучасних ванних кімнат. Продукт розроблений польськими дизайнерами компанії Deante з урахуванням естетики та функціональності. Виробництво використовує інноваційні технології для забезпечення точного виконання та надійності. Піддон відповідає екологічним стандартам компанії PROECO, спрямованим на захист навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 2.5 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Матеріал піддана | Акрил |
| Мoдель | Prisma KTJ_088B |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Форма піддона | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 928 ₴

