
Корпус для душового піддону Besco Obudowa Diper II 80 (OAD80II)
5 313 ₴
- В наявності
- Код: 17083827
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. КАБІНА ДЛЯ ДУШОВОГО ПІДДОНА Besco Diper II80 см Кабіна Besco виготовлена з санітарного акрилу найвищої якості. Завдяки надзвичайно гладкій поверхні їх легко підтримувати в чистоті. Матеріал, з якого виготовлено корпус, має теплоізоляційні властивості, завдяки чому виріб тривалий час зберігає температуру води. Акрил, з якого виготовлений корпус, масово пофарбований, що дозволяє легко зачищати дрібні подряпини. У нас є 10-річна гарантія як на ванну, так і на акриловий корпус від цього виробника місце потрібне. Самі ванни ми не відправляємо. Корпуси відправляються тільки з душовими піддонами. ПРИМІТКА: У ВИПАДКУ НАЛОЖЕНОГО ПЛАТЕЖУ ТЕРМІН ДОСТАВКИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НА 3 РОБОЧІ ДНІ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Besco |
| Форма | Półokrągłe i 1/4 koła |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 313 ₴



