
Стінки для душових кабін Radaway Torrenta PDD 31600-01-01N
35 190 ₴
- В наявності
- Код: 16885361
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. 90x90 Torrent PDD Radaway напівкругла кабіна Radaway Увага! Стандартні кабіни призначені для встановлення на душовий піддон певних розмірів, і ці розміри вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні. Серія Torrenta — це поєднання високоякісних душових кабін із сучасним дизайном. Їх просторий салон гарантує максимальний комфорт купання. Серія Torrenta включає продукти, які ідеально відповідають оснащенню сучасної ванної кімнати, призначені для людей, які шукають оригінальні рішення для купання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 190 ₴

