
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus C 90x90 fabric
26 349 ₴
- В наявності
- Код: 16884962
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабіни Radaway Premium Plus C 90x90 модель 304530106N. Квадратна кабіна розміром 90х90 см, висота 190 см. Без піддону. Вхідні двері висувні, ширина входу 51 см. Скло безпечне, загартоване, товщина 5 мм (неухилні частини) і 6 мм (рухомі частини), відповідає нормі PN:EN 12150:1. Тип скла fabric з захисною поверхнею EasyClean. Прозоре скло. Профіль хром. Конструкція без каркасу. Затверджено для використання у ванних кімнатах і душових зонах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 90 мм |
| Захисне покриття | EasyClean |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасна |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Premium Plus C 304530106N |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Відповідність стандартам | PN:EN 12150:1 |
| Спосіб встановлення | На піддон |
| Тип | Стінки для душової кабіни |
| Тип дверей | Розсувні |
| Товщина скла нерухомих частин | 5 |
| Товщина скла рухомих частин | 6 |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір скла | Безбарвний |
| Ширина входу | 51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 349 ₴










