
Душовий піддон Excellent Sense полукруглий 900 мм білий акрил
8 944 ₴
- В наявності
- Код: 16856884
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий піддон Excellent Sense полукруглої форми розміром 900х900 мм виготовлений з акрилу. Глибина піддону 40 мм. Обладнаний системою швидкого відведення води, яка забезпечує ефективне видалення води та зменшує ризик скупичення луж. Піддон має регульовані ніжки-опори, які дозволяють точно підібрати висоту під особливості підлогового покриття. Антиковзне покриття підвищує безпеку використання в домашньому господарстві. Акриловий матеріал полегшує чищення та догляд, забезпечуючи довговічність та естетичний вигляд ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзне покриття | Да |
| Довжина: | 900 мм |
| Мoдель | Sense |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Регульовані ніжки-опори | Да |
| Система швидкого відведення води | Да |
| Тип | Душовий піддон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 944 ₴



