
Піддон для душової кабіни EXCELLENT FORMA прямокутний 120x90 см 4 см білий
13 846 ₴
- В наявності
- Код: 16856883
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни EXCELLENT FORMA модель BREX. FORMA120 виконаний з пластику (штучного матеріалу). Форма прямокутна, розміри 120x90 см, глибина 4 см. Оснащений системою швидкого відведення води, регульованими опорними ніжками. Має антиковзні властивості та стійкий до високих температур. Відрізняється елегантним дизайном та простотою монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Мoдель | BREX.FORMA120 |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Простота монтажа | Да |
| Протиковзні властивості | Да |
| Регульовані опорні ніжки | Да |
| Система швидкого відведення води | Да |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Стійкість до високих температур | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 846 ₴



