
Піддон для душевой кабіни EXCELLENT FORMA прямокутний 120x90x11 см білий
14 123 ₴
- В наявності
- Код: 16856882
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
піддон для душевої кабіни EXCELLENT FORMA компактний прямокутний розмір 120x90x11 см білого кольору. Виготовлений з акрилу, що забезпечує довговічність та легкість у догляді. Високий поріг 110 мм ефективно захищає від бризок. Середній діаметр отвору зливу 9 см. Відрізняється позачасовим дизайном, який підходить для різних стилів ванних кімнат. для невеликих і просторих приміщень. Товар включає 3-річну гарантію виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору зливання | 9 |
| Довжина: | 1200 мм |
| Мoдель | FORMA |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 123 ₴

