
Трап Deante лінійний KOSR08D 80 см нержавіюча сталь
14 225 ₴
- В наявності
- Код: 168356733
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний трап Deante KOS R08D призначений для встановлення у підлозі душових зон. Довжина 80 см, матеріал корпусу - нержавіюча сталь. Оснащений сифоном 360 градусів, що входить до комплекту. Пропускна спроможність сифона 36 л/хв. Середній діаметр присоєднання 50 мм. До комплекту входять ніжки для полегшення вирівнювання та гідроізоляційна прокладка/кільце ущільнення. Трап має функцію розвороту. Сифон чиститься з верхньої частини. Колір - золотистий (щітковане золото).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | В пол |
| Призначення сифона | Для душового кута |
| Стан | Новий |
| Тип сифона | Трубний |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гідроізоляційна прокладка | Да |
| Діаметр приєднання | 50 |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | KOS R08D |
| Ніжки для вирівнювання | Да |
| Пропускна здатність сифона | 36 |
| Сифон 360 градусів | Да |
| Сифон у комплекті | Да |
| Сифон чиститься з верхньої частини | Да |
| Трап розворотний | Да |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 225 ₴



