
Піддон для душової кабіни Deante Correo KQR_544B прямокутний гранітний 120х80 см
19 968 ₴
- В наявності
- Код: 168108492
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Deante Correo KQR_544B виконаний з граніту у бежевому кольорі. Прямокутна форма розміром 120х80 см, висота 36 мм. Піддон має властивості граніту згідно норми PN-EN 13310: стійкість до ударів, високої температури, плям і термошоків. Серія Correo розроблена дизайнеркою Катажиною Логвиненко. Діаметр зливу 90 мм. Можлива обрізка під необхідні розміри. Гідрофобна обробка поверхні. Монтаж здійснюється безпосередньо на виступі, на опорі з конструкційного матеріалу, на рівні підлоги. Гарантія 10 років. EAN: 5907650812616.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Матеріал піддону | Граніт |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість обрізання | Да |
| висота (см) | 3.6 |
| Гарантія | 10 |
| Гідрофобність | Да |
| Діаметр зливу | 90 |
| Дизайнер | Катажина Логвиненко |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина (см) | 120 |
| Мoдель | KQR_544B |
| Серія | Correo |
| Відповідність стандарту | PN-EN 13310 |
| Способ монтажа | Безпосередньо на виступі, на опорі конструкційним матеріалом, на рівні підлоги |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Стійкість до високої температури | Да |
| Стійкість до плям | Да |
| Стійкість до термошоків | Да |
| Стійкість до ударів | Да |
| Ширина (см) | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 968 ₴


