
Піддон для душової кабіни Deante Correo KQR_547B прямокутний гранітний 140x90 см
23 320 ₴
- В наявності
- Код: 168108423
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Deante Correo KQR_547B виконаний з граніту у бежевому кольорі. Прямокутна форма розмірами 140x90 см. Продукт розроблений польськими дизайнерами з урахуванням естетики, функціональності та ергономіки. Deante використовує інноваційний дизайн та екологічні рішення відповідно до філософії PROECO, пропонуючи вироби, дружні до навколишнього середовища та що зменшують споживання води. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні з застосуванням передових технологій, що гарантує точне виконання та повний контроль над процесом виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Матеріал піддону | Граніт |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 140 мм |
| Мoдель | KQR 547B |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 320 ₴


