
Стінки для душових кабін Sanswiss Top-Line TED2 TED2D07500107
25 069 ₴
- В наявності
- Код: 16789613
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Sanswiss Top-Line TED2 75 см TED2D07500107 справа Матеріал і конструкція Основні функції продукту Збірка та інструкції Тип тропічного душу та душових форсунок Тип барів і полиць Тип дверей і система відкривання Система випаровування та очищення Гідромасажні системи Тип душової кабіни та розміри?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 75 |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 75 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 069 ₴

