
Стінки для душових кабін Sanswiss Top-Line TED2 TED2G09000107
25 441 ₴
- В наявності
- Код: 16789604
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кутовий вхід SanSwiss Top-Line із дверцятами, що відкриваються. Висота Ted2: 190 см ширина душового піддону A: 90 см ширина входу: 73 см. Магнітне ущільнення відкривається лише на зовнішню обробку скла з покриттям Aquaperl, яке легко миється, входить у комплект. ціна загартоване скло 4 мм (фіксований елемент) 6 мм (двері) розміри призначені для встановлення в дитячий басейнціна на кожну сторону (повна кабіна складається з лівої та правої частин) Колір скла: прозорий профіль: сріблясто-матовий Сторона монтажу: ліва Код продукту: TED2G09000107 Додаткові кольори скла (07 Прозоре, 30 Master Carre, 22 Durlux 200, 44-Drops, 51 Горизонтальне атласна смужка) – інформація від торгового представника Додаткові кольори профілю: сріблястий матовий, білий, глянцевий, Манхеттен, Сірий, Пергам, Натур, Бежевий або інші кольори під індивідуальне замовлення. Основною особливістю серії TOP-LINE є простота і сучасність, а завдяки великому вибору моделей, широкому асортименту розмірів і малюнків скла, ця серія неодмінно виправдає очікування навіть найвибагливіших клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 441 ₴

