
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III 600-073-0010-01-401
29 191 ₴
- В наявності
- Код: 16629114
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Sanplast Prestige KNDJ/PRIII-70 квадратна кутова кабіна 600-073-0010-38-401 візерунок скла: прозорий W0 колір профілю: блискуче сріблястий тип дверей: відкривання Розміри довжина [см]: 70 ширина [см]: 70 висота [мм]: 198 Ширина входу [см]: 57.7Діапазон діапазон регулювання Bmin-max 663-667 діапазон регулювання Cmin-max 676-690 Сучасна кутова кабіна квадратної або прямокутної форми з орними дверима KNDJ/PRIII має наповнення із загартованого безпечного скла товщиною 6 мм. Конструкція висотою 195 см оснащена дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, встановленими на нижніх краях дверей і хромованою планкою, що забезпечує відведення води від скляної поверхні всередині кабіни і захищає від бризок зовні. Зручне відкривання дверей можливе завдяки функціональній хромованій ручці в колір профілів. Регульовані профілі стінок дозволяють вирівняти. Кабіна має хромований кронштейн, який є універсальним - входить у вартість виробу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 |
| Висота | 198 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 191 ₴

