
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III 600-073-0100-01-401
31 968 ₴
- В наявності
- Код: 16629075
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Sanplast – компанія з великим досвідом роботи на ринку обладнання для ванних кімнат, яка першою на польському ринку представила душові кабіни у своїй пропозиції. Відтоді Sanplast став одним із лідерів на польському ринку сантехніки. У пропозиції виробника широкий асортимент душових піддонів, душових кабін і ванн. Сучасні прямокутні кутові душові кабіни з розпашними дверима KNDJ/PRIII заповнені безпечним загартованим склом товщиною 6 мм. Конструкція висотою 195 см оснащена дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, прозорими ущільнювачами, встановленими на нижніх краях дверей, і хромованою планкою. Все це забезпечує відведення води зі скляної поверхні всередині кабіни та запобігає її розбризкуванню за межі кабіни. Зручне відкриття дверей можливо завдяки функціональній хромованій ручці під колір профілів. Регульовані настінні профілі дозволяють компенсувати кривизну стіни. Кабіни мають хромовані кронштейни, які стабілізують їх конструкцію. Вироби універсальні - їх можна встановити в лівому або правому виконанні. Душова кабіна Sanplast PRESTIGE III, кутова, прямокутна, 75x90x195 см, білі профілі, прозоре скло, KNDJ/PRIII-75 x 90 -S biew W0 600073010001401 Особливості продукту: перевертається (ліва сторона = права сторона) Покриття Glass Protect (покриття, що запобігає осіданню води на склі) біле покриття прозоре загартоване безпечне скло (W0) висота 195 см ширина дверей після відкриття: 79 см діапазон регулювання Bmin-max: 86,4-87,4 см діапазон регулювання Cmin-max: 72,7-73,7 см ширина входу: 77, 7 см рекомендована встановлення на душовий піддон Примітка! Предметом продажу є тільки вищевказане. душова кабіна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Висота | 198 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 968 ₴

