
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III 600-073-0640-01-401
46 429 ₴
- В наявності
- Код: 16624432
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Щоб скло душової кабіни було легше підтримувати в чистоті, непотрібні хімічні гідрофобні покриття. Покриття Glass Protect – просте, практичне та екологічне рішення. Ця система працює, змінюючи хімічні та фізичні властивості самого скла. Glass Protect розроблено лабораторією досліджень і розробок SANPLAST S. A. і піддається численним перевіркам якості, щоб переконатися, що він виконує свої функції бездоганно. Його також використовувала у виробництві товарів французька компанія LEDA. Вода стікає зі скла, виготовленого за цією технологією, майже миттєво. Кількість осаду невелика порівняно з тим, що залишає вода на традиційному склі. Це означає, що салон довше залишається кришталево чистим і його легше підтримувати в чистоті. Мити кабіну зі склом, виготовленим за системою Glass Protect, також набагато легше і приємніше, оскільки не вимагає використання сильних миючих засобів. Використання більш м’яких засобів для підтримки чистоти ванної кімнати, безперечно, корисно не лише для вашого здоров’я, але й для вашого гаманця та навіть для навколишнього середовища. Скло, збагачене технологією Glass Protect, є гарантією задоволення протягом багатьох років і повної функціональності та неперевершеної естетики. БЕЗПЕЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ Усі товари з нашого магазину вимагають особливого транспортування під час транспортування. Особливу увагу ми приділяємо захищаючи їх від пошкоджень під час подорожі. Ми дбаємо, щоб товари дійшли до покупця без дефектів повноцінні продукти. Стандартом у нашій компанії є перевірка всіх замовлень перед відправкою. Наші співробітники перевірте комплектність замовлення, підтвердивши його в нашому автоматизована система. Усі пропоновані продукти належним чином закріплені під час подорожі. Упаковка є з цупкого гофрокартону. Крім того, вони є захищені наповнювачами, такими як полістирол і фольга. Більше Елементи замовлення упаковуються на безпечні піддони, вертикальні та стабілізований стрейч-фольгою. Усе позначено у видимому місця: УВАГА СКЛО! Якщо цього вимагає порядок, кожен із товари упаковані в окремі пакети.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 429 ₴

