
Стінки для душових кабін Sanplast Prestige III KNDJ2/PRIII 600-073-0200-39-401
34 883 ₴
- В наявності
- Код: 16618985
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. КОЛІР ПРОФІЛЮ; МАТОВИЙ СРІБЛИВИЙ МАТЕРІАЛ СКЛА: ПРОЗОРИЙ (W0) Сучасні квадратні або прямокутні кутові душові кабіни з орними дверима та нерухомою стінкою KNDJ2/PRIII заповнені загартованим безпечним склом товщиною 6 мм. Конструкція висотою 195 см оснащена дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, прозорими ущільнювачами, встановленими на нижніх краях дверей, і хромованою планкою. Все це забезпечує відведення води зі скляної поверхні всередині кабіни та запобігає її розбризкуванню за межі кабіни. Зручне відкриття дверей можливо завдяки функціональній хромованій ручці під колір профілів. Регульовані настінні профілі дозволяють компенсувати кривизну стіни. Кабіни мають хромовані кронштейни, які стабілізують їх конструкцію. Вироби універсальні - їх можна встановити в лівому або правому виконанні. Модифікація скляної поверхні Glass Protect включена у вартість товару. Повні розміри (мм) Основні розміри 700x1000 Висота A 1980 Діапазон регулювання Bmin-max 963-977 Діапазон регулювання Cmin-max 676-690 Ширина входу p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Висота | 198 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 883 ₴

