
Стінки для душових кабін Sanplast PRESTIGE III 600-073-0520-01-401
35 832 ₴
- В наявності
- Код: 16582385
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Напівкругла кутова кабіна Sanplast Prestige III KP2/PRIII-80 600-073-0520-38-401 візерунок скла: чистий W0 колір профілю: блискуче сріблястий тип дверей: отвір Розміри довжина [см]: 80 ширина [см]: 80 висота [мм]: 195 ширина входу [см]: 97 Діапазон регулювання Bmin-max 776-790 Діапазон регулювання Cmin-max 776-790 Сучасна напівкругла кутова кабіна KP2/PRIII з цільними орними дверима має наповнення із загартованого безпечного скла товщиною 6 мм. Конструкція висотою 195 см оснащена дверима з підйомним механізмом, що забезпечує зручне відкривання і щільне закривання кабіни, магнітним ущільнювачем, встановленими на нижніх краях дверей і хромованою планкою, що забезпечує відведення води від скляної поверхні всередині кабіни і захищає від бризок назовні - також можливе завдяки функціональним хромованим ручкам в колір профілів для компенсації кривизни стінки Модифікація скляної поверхні Glass Protect входить у вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 832 ₴

