
Стінки для душових кабін Rea City REA-K6446
13 919 ₴
- В наявності
- Код: 165649116
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна CITY 90x90 Представляємо вашій увазі красиву та надзвичайно функціональну кутову кабіну City. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Завдяки чорним оздоблювальним елементам наш виріб надзвичайно універсальний і неодмінно впишеться в інтер'єр вашої санвузла. Завдяки своїй конструкції кабіну City можна встановити на душовий піддон різної висоти або прямо на підлогу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | City |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 4 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 919 ₴







