
Душова кабіна Besco Zarya 90x90 напівкругла чорна з піддоном
20 128 ₴
- В наявності
- Код: 165645425
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівкругла душова кабіна Zarya розміром 90 см х 90 см, висота 190 см поставляється у комплекті з піддоном Alex 90 см. Кабіна оснащена тонким чорним матовим профілем і чорними ущільнювачами. Мінімалістичні ручки виготовлені з матової чорної нержавіючої сталі. Двері легко знімаються і нахиляються, передбачена регулювання стіни для вирівнювання нерівностей поверхні. Ширина входу становить 54,3 см. Скло загартоване безпечне товщиною 5 мм має спеціальне покриття ProClean, яке спрощує очищення та запобігає утворенню вапняних відкладень. Двері встановлені на чорних роликових опорах найвищої якості у верхній і нижній частинах із системою амортизаторів, що захищає від пошкоджень при відкриванні та закриванні. Загартоване скло стійке до механічних пошкоджень і термічних навантажень, відповідає всім міжнародним стандартам безпеки. Піддон Alex виготовлений із санітарного акрилу з ідеально гладкою поверхнею, легко чистить ся і дезінфікується. Акриловий матеріал володіє чудовими теплоізоляційними властивостями, зберігаючи температуру води. Матеріал має протиковзкі та антибактеріальні властивості. Дрібні подряпини на поверхні акрилу легко полірувати. Радіус піддону 55 см, глибина 4 см. Сифон придбується окремо. Стандартний час доставки зі складу становить 5-10 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 206 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Besco |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 5 |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип введення | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 128 ₴

