
Душовий шланг Omnires 180 см золоте щетинне покриття 062MGLB
5 111 ₴
- В наявності
- Код: 165063210
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий шланг Omnires 062MGLB кухонно-ванний призначення. Довжина 180 см. Покриття золото щетинисте. Підключення 1/2" та M15/1. Серія: шланг Kuchenno Wannowy. Виробник: Omnires. Модель призначена для використання як на кухні, так і у ванній кімнаті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Колір | Золотий |
| Довжина | 180 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 мм |
| Мoдель | 062MGLB |
| Призначення | Кухонно-ванний |
| Оздоблення | Щетиниста |
| Під'єднання друге | M15/1 |
| Під'єднання перше | 1/2" |
| Серія | Wąż Kuchenno Wannowy |
| Стан | Нове |
| Тип | Душовий шланг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 111 ₴

