
Стінки для душової кабіни Radaway Nes KDD B 90x90x200 сталеві
65 252 ₴
- В наявності
- Код: 164562145
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway NES Brushed Gold KDDB 90x90x200 призначена для встановлення на душовий піддон або безпосередньо на підлогу. У комплекті поставляються всі необхідні компоненти як з порогом, так і без нього. Серія Nes відрізняється сучасним дизайном і елегантністю, універсальністю та оригінальністю. Різноманітність моделей дозволяє використовувати їх для оформлення ванної кімнати в різних стилях. Перевагою серії є спеціальна система вирівнювання, яка дозволяє компенсувати кривизну стін до 15 мм. Кабіна виконана з прозорого скла з покриттям Easy Clean. Рекомендується оновлювати захисне покриття Glass Protector кожні 6 місяців. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних значень, вказаних у назві. При плануванні монтажу безпосередньо на підлогу слід звернути увагу на габаритні розміри (X1, X2) і відстані до осі скла (Y1, Y2), вказані в технічному кресленні. Кабіну можна встановити кількома способами: на душовий піддон, на підлогу по осі скла або по зовнішньому розміру по межі плитки. Доставка здійснюється зі складу протягом 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Nes KDD-B |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 252 ₴

