
Стінки для душових кабін Radaway Nes KDD B 10024100-99-01L
33 654 ₴
- В наявності
- Код: 164562140
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Nes Cabin Brushed Gold Walk-In KDD B 100x200 Left RADAWAY Предметом продажу є кабіна Nes Brushed Gold "Walk-in" KDD B в лівому виконанні, з прозорим склом, з матовими золотими профілями, без душового піддону. Кабіна складається з відкидного та рухомого крила. Стулка відкривається хитно (всередину і назовні). Відкрийте для себе серію душових кабін Nes Brushed Gold із елегантними деталями із матового золота, які додають будь-якій ванній кімнаті розкішний штрих. обробка, сучасний дизайн і довговічність. Ви можете придбати відповідну версію цієї кабіни на нашому іншому аукціоні. Наведене вище фото лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни. Характеристики кабіни: Душові кабіни Nes Brushed Gold Walk-In KDD B стандартно доступні з прозорого скла: Скло з покриттям Easy Clean — це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити. Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень. Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають. Рекомендовано кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. Технічне креслення: Методи складання кабіни: Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити як на піддон, так і прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки. 1. На душовому піддоні - розміри A1 і A2 є зовнішніми розмірами душового піддону. 2. Без душового піддону, із збереженням зовнішніх розмірів кабіни - розміри X1 і X2 є розмірами до зовнішнього краю профілю. 3. Без душового піддону, зберігаючи розміри до лінії скла - розміри Y1 і Y2 є розмірами до лінії скла кабіни Незвичайні варіанти: 1. Visiosun 2. UltraClear 3. Сатин 4. Графіт 5. Градієнт 6. Коричневий 7. Дзеркало 8. Майстер-Софт Додаткові варіанти:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Nes Brushed Gold KDD B |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 654 ₴







