
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-1874
62 426 ₴
- В наявності
- Код: 162830284
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР НОВА кабіна SOLEO LIGHT GOLD 120x120 універсальний правий / лівий Складається з: Двері 120 з фіксованим елементом + Бічна стінка 120 Кабіна на замовлення Репутована компанія НОВИЙ ТРЕНД НОВІ душові кабіни SOLEO характеризуються інноваційним золотистим покриттям, що надає їм унікальний, позачасовий стиль. Двері відкриваються на навісні профілі у вигляді колони, створюючи широкий, зручний вхід і забезпечуючи комфортне розміщення ванни. НОВА кабіна SOLEO BLACK Має двері, що відкриваються на петельному профілі з функцією підйому дверного полотна Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю: Діапазон регулювання A 119,5-120,7 см Діапазон регулювання B 118,5-120 см Розмір C 46,5 см Ширина входу D 70см Зріст H 195 см Можливість встановлення: * в душі * на підлозі (УВАГА!!! реальний розмір кабіни по осі вікна менший приблизно на 1,5 см для кабіни 120x120 118,5x118,5 з регулюванням +-2 мм) Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield 2.0 - стандарт 1. Скло без захисного покриття Скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для ванн 2. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають накипу. Елегантна мінімалістична ручка Профілі, що дозволяють вирівняти кривизну стіни, оброблені елегантними деталями. Магнітні пломби включені. Кронштейн забезпечує стійку конструкцію кабіни та безпечне її використання. Встановлення з пороговою планкою або без Порогова планка для душової кабіни є елементом, який допомагає зберегти герметичність, але її встановлення не є обов’язковим. Якщо ви вибрали варіант встановлення без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб не було зазору між дверима та підлогою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 426 ₴




