
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-1834
47 970 ₴
- В наявності
- Код: 162830136
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. НОВА кабіна SOLEO LIGHT GOLD 80x80 універсальний правий / лівий Складається з: Двері 80 + Бічна стінка 80 Кабіна на замовлення Відома польська компанія NEW TRENDY НОВІ душові кабіни SOLEO мають інноваційне золоте покриття, що надає їм унікальний, позачасовий стиль. Дверні стулки відкриваються на навісних профілях у вигляді колони, створюючи широкий зручний вхід і забезпечуючи комфортне розміщення ванни. Переваги: Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю: Діапазон регулювання A 79-80,2 см Діапазон регулювання B 78,5-80 см Ширина входу C 70 см Зріст H 195 см Золоте покриття з делікатним блиском Встановлення ліворуч або праворуч Можливість встановлення: * на душовому піддоні * на підлозі (УВАГА!!! реальні розміри кабіни по осі вікна менші приблизно на 1,5-2 см) Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм Покриття від обростання ActivShield 2.0 полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield - стандарт Елегантна мінімалістична ручка Профілі, що дозволяють вирівняти кривизну стіни, оброблені елегантними деталями. Встановлення з пороговою планкою або без неї. Поріжкова планка додатково захищає від протікання води Кронштейн забезпечує стійку конструкцію кабіни та безпечне її використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 970 ₴




