
Стінки для душових кабін New Trendy Softi X EXK-5311 розсувні
68 865 ₴
- В наявності
- Код: 162757846
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Softi X від New Trendy оснащена системою самозакриття soft close, яка уповільнює рух дверей в останній фазі відкриття й закриття, виключаючи раптовий удар об бічні стінки. Розсувна система розташована у верхній частині виробу, у нижній частині перебуває точковий стабілізатор для надійної фіксації. Дверцята можна безпечно нахиляти для зручного прибирання всієї конструкції. Кабіна може бути встановлена з душовим піддоном або без нього залежно від ваших потреб. Кріплення до стіни виконано на мінімалістичних кубах, що робить конструкцію візуально легкою та сучасною. Розсувні двері відкриваються й закриваються плавно та безшумно завдяки продуманій системі спрямування. Деталі з металу з мінімалістичним дизайном та хромованою обробкою забезпечують надійність і привабливий зовнішній вигляд. Покриття Active Shield 2.0 - це захисне покриття, що наноситься механічним шляхом і закріплюється УФ- та ІЧ-променями. Воно продовжує термін служби до десяти років при правильному використанні. Покриття запобігає утворенню вапняного нальоту й забрудненню від засобів гігієни, дозволяє значно зменшити витрати миючих засобів. Монтаж можливий на стіну з профілем для вирівнювання кривизни до 10 мм або без профіля на ідеально рівні поверхні. Час доставки зі складу становить 5-10 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 140 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Softi X |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 865 ₴

