
Стінки для душової кабіни New Trendy Softi X розсувні 110х190 см
65 541 ₴
- В наявності
- Код: 162757830
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Softi X Black обладнана системою самозакривання soft close, яка уповільнює рух дверей в останній фазі відкриття і закриття, виключаючи раптові удари. Розсувна система розташована у верхній частині виробу, у нижній частині встановлений точковий стабілізатор. Дверцята можна безпечно нахиляти для полегшення прибирання. Кабіна кріпиться до стіни на мінімалістичні куби, що створює візуально легкий і сучасний зовнішній вигляд. Конструкція дозволяє встановлення з душовим піддоном або без нього. Деталі з металу виконані в мінімалістичному дизайні, забезпечуючи комфорт і високу якість. Система дозволяє безпечне від'єднання дверей, спрощуючи монтаж і обслуговування. Монтаж можливий зі стіновим профілем або без нього. Стаціонарні елементи встановлюються без профілю на ідеально рівні стіни або з профілем для вирівнювання кривизни стіни до 10 мм. Покриття Active Shield 2.0 наноситься механічно і затверджується ультрафіолетовим та інфрачервоним випромінюванням, продовжуючи термін служби до десяти років при правильному використанні. Покриття запобігає утворенню крапель води, вапняного нальоту та забруднень від засобів гігієни, зменшуючи витрати миючих засобів і позитивно впливаючи на навколишнє середовище. Для збереження привабливого зовнішнього виду рекомендується використовувати спеціальні засоби для догляду за кабіною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 110 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Softi X Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 541 ₴

