
Носик душовий настінний Deante NAC R45K 400 мм золотистий
7 135 ₴
- В наявності
- Код: 162354470
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий настінний вилив (носик) Deante NAC R45K призначений для ванни. Довжина 400 мм. Форма L-подібна. Виконаний у золотистому кольорі. Підключення води через різьбу 1/2 дюйма. Компактний та функціональний приріст для організації подачі води у ванній кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 40 мм |
| Мoдель | NAC R45K |
| Під'єднання води | Бічне |
| Перед призначенням | Для ванни |
| Розмір під'єднання | 1/2 |
| Тип | Носик для ванни |
| Форма | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 135 ₴

