
Стінки для душової кабіни New Trendy Soleo K-2156 100x80 см графіт
53 641 ₴
- В наявності
- Код: 162320421
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Серія: New Soleo GUNMETAL BRUSHED Нова модель Soleo Gunmetal Brushed має елегантні металеві деталі з матовим покриттям. Душові кабіни оснащені безпечним загартованим склом товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield 2.0. Вони мають колонну петлю, яка дозволяє дверцятам нахилятися назовні та всередину. Виріб можна встановити з душовим піддоном або без нього. На колекцію поширюється гарантія 3 роки. Також є можливість замовити виріб в індивідуальному виконанні. Розміри: 100x80 см Висота: 195 см Код товару: K-2156 Ширина входу: 70 см Покриття: Active Shield Сторона встановлення: Універсальний Профіль: GUNMETAL BRUSHED Гарантія: 3 роки встановлення: Душовий піддон/Підлога При установці на підлогу розміри частина ванної кімнати від стіни до осьового скла, наведеного в таблиці. Розміри наведено в такому порядку: двері x бокова стінка x висота
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Захисне покриття | Active Shield 2.0 |
| Мoдель | Soleo K-2156 |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Покриття | Gunmetal щітковане |
| Тип | Душова кабіна |
| Тип входу | Відкривні двері |
| Тип кабіни | Без піддона |
| Товщина скла | 6 |
| Форма кабіни | Прямокутна |
| Колір | Графіт |
| Ширина вхідного отвору | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 641 ₴

